Nie tylko Hypixel Studios żywo pracuje nad contentem Hytale! To także ogromna społeczność! Wasz talent i kreatywność jest bardzo ważna, ponieważ podsuwa twórcom wiele nowych sugestii! W imieniu Hypxiel Studios dziękujemy wam za zaangażowanie w ten projekt!

W tym poście znajdziesz wszystkie informacje na temat fanartów, który prezentujemy. Pamiętaj o skomentowaniu filmów i grafik, a ich twórcom na pewno zrobi się miło i da im to motywację do dalszej pracy :)

Farmerski Trailer w wykonaniu MyKey!

Mykey tworzył niesamowite modele do Hytale od momentu ogłoszenia startu w Grudniu. Część jego prac została zresztą pokazana w pierwszym poście!

Na tym filmiku zobaczysz niesamowite odtworzenie farmy w Hytale. Korzystając z połączenia wielu efektów cyfrowych, Mykeyowi udało się stworzyć świetnej jakości filmik! Dał radę nawet odtworzyć kino w grze!

Gaja w wykonaniu Nany!

Nana miał zaszczyt stworzyć pierwszy Cosplay w historii Hytale! To niesamowite zobaczyć żywą Gaję i nie możemy doczekać się kolejnych inspirujących cosplayów!

Wyrzeźbione logo Hytale od Deodraventa

Profesjonaly rzeźbiarz Deodravent stworzył tą świetną reprezentację loga Hytale. Zobaczcie ile detali jest widocznych na tej rzeźbie, zwłaszcza na literze H!

Tessa stworzona przez leyo.raw

Trork i Doggo stworzone przez DairyPandę!

Nie mogliśmy wybrać który z tych obrazków jest najlepszy, więc przedstawiamy wam wzsystkie! Zobaczcie ile tutaj jest detali, oraz jak DairyPanda wczuł się w styl gry!

Podwodny świat w wyobrażeniu Omnii

Podwodny świat w Hytale zainspirował ten niesamowity fanart stworzony przez Omnię. Ciekawe kiedy zobaczymy morze na żywo (w Hytale)? Zapewne już wkrótce!

Komentarz Ominii:

"Wszystkie dzieła pokazane na Twitterze są moimi pierwszymi. Dopiero kupiłem tableta i zacząłem rysować, przed tym rysowałem jedynie będąc dzieckiem. W tym fanarcie chciałem pokazać zainteresowanie przygodą, która może was spotkać w podwodnym świecie! Mam nadzieję, że w Hytale odkrywanie morza będzie równie ekscytujące! Tak poza tym, chciałbym zobaczyć coś takiego w realu, ale niestety nadal nie umiem pływać"

Kilka modeli w wykonaniu ArtisanBot

Te trzy obrazy pokazują realistyczne modele 3D od ArtisanBota, któe zostały zainspirowane przez Hytale. Mimo, że wszystkie elementy w grze są stworzone na bazie sześcianów i płaszczyzn, bardzo miło jest zobaczyć odwzorowanie ich w innym, równie intrygującym stylu!

Szaman Feran od MintFrittera

Herosi Hytale od Llamafreak!

To dzieło zostało stworzone po ostatnim plakacie opublikowanym na blogu Hytale. Kontrast pomiędzy jasnym niebem, a ciemną stroną mocy nieco poniżej - jest niesamowity! Ogromne podziękowania dla Llamafreak za pokazanie nam jak mógłby wyglądać najgroźniejszy potworek w grze!

Chcesz zobaczyć tutaj swoje dzieło?

Jeśli również tworzysz fanarty i jesteś tak jak my fanem Hytale, opublikuj swoje dzieło na tweeterze z tagiem #HytaleFanArt aby pokazać je w następnym poście!