Ogólnie o planetach

Jedna z grafik koncepcyjnych opublikowanych przez Hypixel Studios ujawnia nam dość ciekawą informację dotyczącą świata Hytale. We wpisie dotyczącym generatora światów (https://hytale.com.pl/jak-dziala-generator-swiatow/) wspomnieliśmy, że w grze występują różne strefy, z których jak na razie opublikowane zostały pierwsze cztery. Jednak wszystko to dotyczy... zaledwie pierwszej planety - Orbis. Jak ujawniają twórcy, planet będzie aż 5. Spekulować można, że podróże międzyplanetarne odbywać będą się przy użyciu portali. Pozostaje nam tylko zabrać ze sobą sprzęt i ruszyć w podróż odkrywania tajemnic Hytale!

Nexus - planeta próżni

Nexus prawdopodobnie jest światem cudzoziemców. Jest on zamieszkiwany także przez różne stwory, między innymi ogromnego smoka, którego mieliśmy okazję zobaczyć w pierwszym trailerze Hytale.  A wy odważylibyście się udać na wyprawę do tego budzącego przerażenie świata? Dajcie znać w komentarzach!

Pozostałe planety

O pozostałych.. trzech planetach, póki co nie posiadamy dla Was więcej informacji. Z grafiki koncepcyjnej ukazującej wszystkie planety układu Hytale można wnioskować, że Karpak będzie planetą zamieszkiwaną przez kosmitów. Tor'Balyn za to jest pokryty wulkanami i w piekielnej kolorystyce, co wskazuje na drobne podobieństwo do Netheru w Minecraft. Ostatnią planetą jest Numdrassl, oświetlony księżycem dającym białe światło. Być może będzie to planeta Bogów? Cóż, pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje od Hypixel Studios!