CZYM JEST HYTALE?

Hytale to nadchodząca gra fabularna typu sandbox, opracowana przez Hypixel Studios; firma twórców jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej odwiedzanych serwerów multiplayer w grze Minecraft. Gra zaczęła się rozwijać w 2015 roku, wydanie planowane jest na system Microsoft Windows i macOS w 2021 roku.


WIELKA PRZYGODA

Wyrusz w podróż do świata pełnego przygód i kreatywności. Hytale łączy elementy gier typu sandbox z głębią gry fabularnej, zanurzając graczy w proceduralnie generowanym świecie, w którym chwiejne wieże i głębokie lochy obiecują bogate nagrody. Hytale daje wiele możliwości - od budowy blok po bloku, aż po tworzenie skryptów i minigier za pomocą łatwych w użyciu i potężnych narzędzi.

Oficjalny Trailer Gry Hytale

WIECZNE POSZUKIWANIA

Przechodząc przez każdy wygenerowany krajobraz, poskładasz historię Hytale wykonując misje. Możesz napotkać wieżę maga przesyconą potworami, zejść do podziemnej jaskini lub zmierzyć się z kolosalnym potworem - bossem. Dzięki szerokiej gamie dostępnych zadań, żadna kolejna przygoda nie będzie taka sama.

WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ

Hytale oferuje wiele różnych stylów gry. Niezależnie od tego, czy planujesz być osadnikiem, poszukiwaczem przygód, czy rzemieślnikiem - będziesz mieć wiele do zrobienia w miarę postępów w historii. Co najlepsze, tryb przygodowy jest w pełni odtwarzany w trybie multiplayer/coop: zbierz drużynę przyjaciół i połącz swoje umiejętności, aby razem odcisnąć piętno na świecie.

SPOTKANIE Z POTWORAMI

Świat Hytale jest rajem dla dużych i małych stworzeń, od niewielkich rozproszonych stworzeń po potężne potwory. Każda strefa ma swoją unikalną przyrodę, a niebezpieczne stworzenia stoją na straży najpotężniejszych i najbardziej wartościowych przedmiotów w grze.

OPANUJ WSZYSTKIE KRAINY

Zapuść korzenie w jednym z pięknych biomów Hytale. Uprawiaj własne uprawy, dbaj o zwierzęta, oswajaj wierzchowce i buduj łodzie i inne pojazdy, które pomogą ci odkrywać świat. Będziesz mieć wiele okazji do kreatywności, niezależnie od tego, czy zbudujesz domek, czy zamek.

ODKRYWAJ UNIKALNE ŚWIATY

Przeżyj chwile magii, gdy nasza światowa technologia tworzy spektakl w locie: rwące rzeki rzeźbią tunele przez góry, wodospady wpadają do starożytnych jaskiń, a bąbelki gorących źródeł obiecują wytchnienie od niebezpieczeństw dzikiej przyrody.

Zobacz więcej na https://hytale.com/game