Witamy ponownie, po dłuższej przerwie!
W dniu dzisiejszym ukaże się również kilka postów (więc śledźcie nasze media uważnie!), jednak ten będzie nieco inny. Zamiast skupienia się na pojedynczym elemencie rozgrywki, podsumujemy prace, które zespół Hytale wykonał w ostatnim czasie. Tego typu wpisy będą pojawiały się coraz częściej, oczywiście, jeżeli będzie dobry odzew :)

Tak jak napisaliśmy w listopadowym wpisie developerskim, planujemy zacząć pokazywać aspekty gry, które nie zostały jeszcze dokończone (oczywiście używając na spojlery!). Także pamiętajcie, że wszystko co jest tutaj napisane, niekoniecznie musi wyglądać tak samo w rozgrywce. To dopiero początek drogi dla wielu z tych opcji, także miejcie to na uwadze!

Nowe biomy

W ciągu ostatnich kilku tygodni, zostały wprowadzone dwa nowe biomy dla stref 1 i 2. W strefie pierwszej będzie można spotkać jesienny las, gęsto pokryty drzewami, gdzie liście są w odcieniach pomarańczowych i brązowych - jak to jesienią już bywa. Szukaj tam muchomorów, nasion dyni, a także wielu dekoracyjnych kwiatów!

Podróżnicy w strefie drugiej, w między czasie, mogą napotkać... oazę! Te piękne tereny dają świetny kontrast rozległym pustynnym i wysuszonym terenom. Będzie można tam również znaleźć materiały, które nie będą nigdzie indziej dostępne! Uważaj jednak - nie jesteś jedynym, który chciałby spotkać oazę na środku pustyni... Możesz tam kogoś spotkać :o

Dobre wiadomości dla farmerów

Rolnictwo jest bardzo ważną częścią rozgrywki i przez ostatnie kilka miesięcy ulepszaliśmy design i implementację najważniejszych jego najważniejszych aspektów. To nie tylko sadzenie nasion, ale także zbieranie na wiele różnych sposobów, czy też przygotowywanie ziemii. Hmmm... ciekawe czy będzie można użyć do tego np. traktora - powyższa grafika sugeruje, że tak :)

Kolejnym krokiem jest hodowla zwierząt, a także udamawianie ich. Gracze Hypixela z pewnością pamiętają możliwość karmienia zwierzątek. Będzie to możliwe również na Hytale! Będą miały one systemy szczęśliwości, zdrowia, jedzenia i wiele innych!

Nowe potwory

Wiele nowych potworów jest jeszcze niedokończonych - część z nich pokażemy w następnych postach (I kilka jeszcze poniżej!) W między czasie zobacz na najnowszego potwora (Ughhh... wygląda strasznie)

To wszystko jest jedynie ułamkiem wszystkiego, co będziecie mogli zobaczyć w trybie przygodowym Hytale. Nie możemy doczekać się, aby pokazać jeszcze więcej! Przed zakończeniem tego wpisu chcielibyśmy wam jeszcze pokazać kilka innych stworów z innego miejsca. Czyżby był to jakiś podziemny loch strzeżony przez nieśmiertelnych?

Jeszcze jeden potworek na pożegnanie, piszcie w komentarzach co sądzicie na temat najnowszych informacji udostępnionych przez Hytale!