Dzis wprowadzimy was do świata budowli z Hytale-a. Temat podzielimy na kilka artykułów, aby was nie zanudzić. W poniższym artykule pierwsza część - Dungeony.

Rysunki koncepcyjne

Podczas naszej rozgrywki z pewnoscią napotkamy wielu wrogów. Poniższe rysunki przedstawiają możliwości schronień, jakie w przyszłości będzie oferowała nam gra.

Z pewnością nie będziemy się nudzić! Potwory mogą kryć się nawet w drzewach... Przerażające.

Wioski Torków

Torkowie (potwory na wzór trollów, czy goblinów - więcej w tym artykule) prawdopodobnie będą mieszkały w prymitywnych wioskach. Na zrzutach ekranu z gry możemy zauważyć, że konstrukcja budowli to głownie drewno i łatwopalne materiały.

Nie trać czasu i ruszaj do boju! Pamiętaj o krzesiwie!

Twierdze Bossów

Chyba nie sądzicie, że Hypixel Studios zapomniało o trudnych momentach w rozgrywce. Mam nadzieję, bo już na pierwszych screenach jakie możemy znaleźć czają się bossy. Na poniższym zdjęciu widać jedynie wejście do ogromnego budynku.

Jak myślicie? Co może być w środku? Piszcie w komentarzach!

Podwodny świat architektoniczny

Na lądzie wam mało? Zejdźcie pod wodę. Czają się tam ukryte skarby we wrakach statków. Nie zapomnij o wrogich stworach, które będą tam na Ciebie czychać! Rekiny są łase na mięso, więc przygotuj się dobrze przed wyprawą.