Cześć wszystkim!

Od ostatniego wpisu na blogu minęło już dość sporo czasu. Z tego właśnie powodu dzisiaj przedstawiamy wam nowy post wraz z pokazem prac artystycznych od społeczności Hytale! Już za chwile dowiecie się więcej na ten temat.

Od ostatniego posta cały zespół Hytale pracował z zapałem nad wieloma spektami gry - designem, grafiką i poprawkami do silnika gry. Tak jak pisaliśmy w Maju, trailer, który już teraz ma ponad 50 milionów wyświetleń, został bardzo ciepło odebrany i dało nam to wiele możliwości! Po pierwsze, zespół programistów i grafików jest teraz dużo większy. Po drugie, przed nami wiele partnerstw, które otworzą drzwi do gigantycznej promocji tego tytułu, a im więcej graczy, tym lepsza zabawa!

Dzięki tym możliwościom twórcy są w stanie zainwestować więcej czasu w rozwój gry Hytale, poprawić praktyki developerskie a także osiągnąć znacznie wyższe standardy, które już teraz wymagane są przez całą niesamowitą społeczność Hytale. W ich imieniu dziękujemy wszystkim za całe zaangażowanie, kreatywność i przede wszystkim... cierpliwość - bo przecież do wydania gry jeszcze dłuuuuga droga.

Więc... Co dalej? Po pierwsze, posty na blogu będą pojawiały się teraz raz na kilka tygodni celem pokazania części prac nad grą. Aczkolwiek, jak wiadomo, nie chcemy zbyt spojlerować, bo to zepsułoby całą frajdę z gry. Rzeczy takie jak walka, PvP muszą osiągnąć wyższy standard, zanim pokażemy je światu!

W międzyczasie nadal będziemy publikować ciekawe klipy i zwiastuny poprzez oficjalnego Twittera Hytale. Zapraszamy do jego śledzenia! :)

Informacja dla Twórców

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim twórcom, którzy przyczynili się do rozwoju gry poprzez tworzenie filmików, artykułów, postów a przede wszystkim fanartów! Mamy nadzieję że wpis o obcych da wam kolejną gamę możliwości!

Pod każdym wpisem na oficjalnym blogu Hytale pojawiła się możliwość ściągnięcia wszelkich obrazków i filmików użytych w postach, co daje wam możliwość ich łatwego użycia. Na stronie "Media" powstała również zakładka "Clips" w której znajdziecie wszystkie video z gry. Mamy nadzieję, że pozwoli wam to stworzyć wiele nowych, interesujących rzeczy! Jedyne co jest wymagane, to dostosowanie się do napisanego przez Hypixel Studios FAQ dla Twórców.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania i wątpliwości dotyczące materiałów udostępnianych przez Hypixel Studios, napiszcie maila na [email protected]