Ciężko uwierzyć, że od ogłoszenia startu Hytale minęło już 5 miesięcy! Jesteśmy dumni z tego co stworzyło Hypixel Studios! Pierwsze momenty z pewnością były wielką niewiadomą, ale teraz wielka społeczność Hytale czeka niecierpliwie na grę! Bardzo ciepły odbiór produkcji z pewnością zmotywuje studio do dalszej pracy :)

W tym poście przyjrzymy się ogłoszeniu, a przede wszystkim tym, co udało się osiągnąć dzięki publikacji informacji o tym przedsięwzięciu. Powiemy wam, dlaczego nie znana jest jeszcze data startu Hytale oraz o zmianach, które czekają oficjalny blog.

Sukces trailera to wiele nowych możliwości dla tworców. Oglądanie społeczności zaciekawionej grą, dyskutującą na jej temat w social mediach - było niesamowite! Każdy wpis zamieszczany przez fanów gry miał szansę zostać zobaczony przez tworców, którzy z pewnością doceniają wasze zaangażowanie.

Zespoł tworców jest niesamowicie wdzięczny każdemu twórcy, bloggerowi i każdej innej osobie która się zaangażowała. To dało Hypixel Studios ogromnie wiele motywacji! Tak jak mówili wcześniej - nigdy nikt nie miał okazji pracować nad projektem, który byłby tak ciepło odbierany przez społeczność!

Wielki odzew po ogłoszeniu prac nad Hytale zmienił wiele rzeczy. Dał twórcom także wiele możliwości, zwłaszcza jeżeli chodzi o zatrudnienie i partnerstwa. Przed ogłoszeniem mało kto chciał zdecydować się na współpracę - teraz jednak wiele osób chciałoby pracować nad projektem wraz z innymi programistami i grafikami Hytale.

Skala odzewu to jednak nie tylko przyjemności, ale także i nowe wyzwania. Przed całym zespołem Hytale cały ogrom pracy, do którego należy m.in. odpowiedzenie setkom zainteresowanych pracą wraz z nimi programistów, czy też prowadzenie bloga w którym będą stale informować społeczność o postępie w pracy nad grą. To wszystko zajmuje wiele czasu i dlatego nie wiadomo, kiedy gra wystartuje.

Najważniejsza jest jakość i mimo wielu próśb o wypuszczenie gry jak najszybciej to możliwe, jest to niewykonalne. Jednak cierpliwość to złoto i jeśli poczekamy jeszcze chwilę, to możliwe, że zobaczymy najlepszą produkcję wszechczasów! Wszystko toczy się szybko i z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej sukcesu, ale nadal wymagany jest ogromny nakład pracy. Dopóki Hypixel Studios nie będzie w stu procentach pewne, że osiągnie sukces po wypuszczeniu bety - z pewnością nie zobaczymy jej na rynku.

Każdy z nas kiedyś czekał na wydanie jakiejś gry. Jednak ile razy kończyło się to kompletną klapą? Z tego powodu myślimy, że lepiej poczekać dłużej i dostać naprawdę dobrą jakościowo produkcję!

Kolejną ważną rzeczą, którą chcielibyśmy poruszyć - są posty na blogu Hytale. W najbliższym czasie będzie ich się pojawiało trochę mniej, ze względu na ogrom pracy który zajmuje samo tworzenie gry. Jednak spokojnie - mniej, nie znaczy gorzej! Każdy nowy wpis będzie posiadał dużo treści, z wieloma ciekawymi detalami dotyczącymi najważniejszych funkcji Hytale!

Większości osób, publikowane posty się podobały. Jednak niektórzy uważają, że pokazywane jest zbyt dużo, a przecież nikt nie lubi spoilerów! Jednak spokojnie - w postach pokazywana jest tylko część elementów, które będzie można znaleźć w grze. Większość najciekawszych elementów i ciekawostek zostanie słodką tajemnicą aż do momentu startu rozgrywki :)

Hypixel Studios zdaje sobie również sprawę z wymagań twórców, więc oprócz zwykłych postów na blogu, będą również pojawiały się nowe screenshoty i klipy, poprzez Twittera i inne social media. Proces tworzenia gry będzie możliwy do zobaczenia przez każdego z nas, bo to przede wszystkim społeczność tworzy Hytale! Zadawajcie pytania, informujcie o tym, co się wam podoba, a co nie - to z pewnością przyczynicie się do przyszłego sukcesu tej produkcji!

W imieniu zespołu Hytale, dziękujemy za całe wsparcie - byliście niesamowici, nadal jesteście niesamowici i mamy nadzieję, że zostaniecie tacy aż do startu rozgrywki!